PRODEJ

Podmínky prodeje

Nejsem v jednom kuse na PC, takže se může stát, že je morče již po telefonické domluvě v rezervaci, jen jsem ještě nestihla přepsat na webu, prosím, respektujte to, děkuji..

- na prodej jsou pouze morčátka označená zeleně K PRODEJI, na ostatní je zbytečné se ptát:-) Napište mi, prosím, zda-li chcete morčátko na mazlíka či do chovu.

- morčata REZERVUJI pouze po zaplacení 50% zálohy z ceny morčete. Platba musí být připsána do sedmi dnů od mého potvrzení, jinak předběžnou rezervaci ruším a o morčátko se může ucházet další zájemce

- záloha je po zrušené rezervaci z Vaší strany nevratná! Takže si opravdu dobře promyslete, zda-li morčátko chcete. V případě úhynu morčátka nebo nějakého problému z mojí strany se samozřejmě záloha vrací.

- Odběr morčátka je osobní u nás doma v Sezimově Ústí, dovezu do Tábora a okolí. Možno domluvit dopravu zdarma do Českých Budějovic a do měst vypsaných níže na stránce. Do jiných měst si musíte dopravu zajistit sami.. Ovšem dle vlastních zkušeností vím, že se často přes ostatní chovatele a přes mého manžela, dá morčátko dostat i do velké dálky:-) Nebo přes přepravu (hradíte Vy), cena 350,- Kč :              

              www.privez-zvire.cz/

- morčátka jsou k odběru kolem 5.-6. týdne s ohledem na hmotnost (min 250g) a zdravotní stav.

- k morčeti dostanete vždy průkaz původu ( PP) 

- miminka budou mazlená a nebojácná, zvyklá na ruku

- morčata si k nám můžete přijít prohlédnout, ráda poradím, jak se o teddíčka starat, pokud nemáte zkušenost

- cena miminka bude většinou od 300 do 1000 Kč (samičky a morčátka do chovu a k výstavám jsou dražší, stejně tak CH Teddy), orientačně:

sameček US Teddy na mazlíka 300,- až 400,-

sameček US Teddy do chovu a na výstavy 350,- až 500,-

samička US Teddy na mazlíka 400,- až 500,-

samička US Teddy do chovu a na výstavy 400,- až 600,-

sameček CH Teddy na mazlíka  350,- až 500,-

sameček CH Teddy do chovu a na výstavy 400,- až 800,-

samička CH Teddy na mazlíka 400,- až 700,-

samička CH Teddy do chovu a na výstavy 500,- až 1000,-

- veškeré finance získané prodejem morčátek se vrací do chovu ( veterina, seno, granule, zelenina, antiparazitika..., jsou to nemalé částky )

Co je zálomek na oušku? Pouze záhyb na oušku, jako mají lidé. Jen je za to strháváno na výstavách při posouzení..:-)

US Teddy zhruba od 3., 4. týdne přesrsťuje, trvá to 2 až 3 týdny, je to období "ošklivého káčátka". Často je to doba, kdy se dostane do nového domova, proto raději na tuto skutečnost upozorňuji.. pak už je morčík jen a jen krásnější a medvídkatější♥

Morčátka jsou skupinová zvířata, pokud víte, že se nebudete moci zvířátku dostatečně věnovat, aby se nenudilo a nebylo smutné, uvažujte o pořízení dvou morčat, týká se to hlavně samiček. Samotné morče se nikdy neprojeví tak, jako když bude mít parťáka na blbinky:-) Ideální jsou dva bratříčci nebo podobně narození samečci po odstavu, kteří jsou ze stejné ubikace nebo jakékoliv dvě samičky, ty mohou být starší, mladší... . Pokud jen jedno, chtějte určitě kluka, lépe snáší samotu a více přilne jako mazlík. Není pravda, že samci smrdí, smrdí nečištěná ubikace..

Upozornění:  V zimě miminka neprodám do venkovního chovu, mám morčata v teple.

Pokud máte hada a sháníte pro něj potravu, tak se prosím poohlídněte někde jinde. Chápu, že také musíte něčím krmit, ale nejsem množírna morčat, takže mi na mých odchovech poměrně dost záleží:-) Děkuji...

♥----♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥------♥-----

POKUD NEJSTE SCHOPNI ZAJISTIT MORČÁTKU NA MAZLÍČKA (i do chovu samozřejmě) DOSTATEK SENA - NEPOŘIZUJTE SI HO:-) MĚLO BY HO MÍT NEUSTÁLE K DISPOZICI, NE JEN HRSTKU DENNĚ !!  složení potravy: 80% seno, 10 -15% zelenina nebo tráva (tráva neomezeně po navyknutí, ale seno k tomu k dispozici) a pouze 5-10% granule. POKUD NENÍ DOST SENA - PROBLÉM S PŘERůSTAJÍCÍMY ZUBY... TO NECHCETE:-) Trávu , zeleninu a granule je nutné dodávat kvůli vitamínům, hlavně vit. C.  Granule např. Cavia Complete, Burgess excel, Berkel..

 

   Morčátka na prodej  najdete  v "odchovech"

morče US Teddy ( americký teddy) - srst má max 3 cm dlouhou, roste kolmo od těla, působí dojmem plyšové hračky:-) Velice milé, komunikativní plemeno.

morče CH Teddy ( švýcarský teddy) - srst 5 až 7 cm dlouhá ( patří mezi krátkosrstá plemena ), roste kolmo od těla, jsou to nádherní medvídci:-) Moc milé a hodňoučké plemeno, v ČR málo chované.

samečci k prodeji: máme  US Teddy i CH Teddy

     

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

samičky k prodeji: nyní nemáme

 
 

           Pošlu mailem vždy aktuální fotky morčátek:-)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Možnost dopravy morčátka od nás zdarma, vždy trasa směr Tábor (Sezimovo Ústí) - někam (kuželna nebo výstava morčat většinou):

Skoro denně do Českých Budějovic, Českého Krumlova, Černé v Pošumaví, Horní Plané..  platí opět až od 7.1. 2019

plánovaná spojení, od kdy bude vždy doplněno:

Lilly + Taron - spolu od 10.10.

Rose + Trdlo - spolu od 30.10.

Rebeka + Trdlo - spolu od 30.10.

Dakota + Trdlo - spolu od 30.10.

Vendetta + Shalimar - spolu od 1.11.

Carra + Ronny - spolu od 1.11.

Eretreia + Hugo - spolu od 9.11.

Cibetka + Hugo - spolu od 17.12.

Citronka + Furby - spolu od 17.12.